Zespół

Aby dodzwonić się bezpośrednio do pracownika, należy wybrać (48) 22 5970 + numer wewnętrzny; lub 22 5115 + numer wewnętrzny*

Name Unit Phone Email
Badepally Nagendar Goud Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 754 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bernat Agata Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 754 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bogacka Karolina Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Boniecki Michał Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 745 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bujnicki Janusz Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 750 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Chandran Nithin Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 752 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
de Aquino Belisa Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
de Moura Tales Rocha Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 754 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Farsani Masoud Amiri Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 752 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Giziński Radosław Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka - -
Grzelak Katarzyna Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 753 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jaryani Farhang Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 752 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Khiarak Jalil Nourmohammadi Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kurkowska Małgorzata Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 753 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Merdas Katarzyna Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Moafinejad Seyed Naeim Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka - -
PJ Iswarya Pandara-Nayaka Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 752 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ponce Salvatierra Almudena Maria Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 752 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Purta Elżbieta Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 754 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ray Angana Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ray Angana Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Shirvanizadeh Niloofar Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stefaniak Filip Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 752 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wirecki Tomasz Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka 752 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.