Ważne do: 30.09.2022

logos: iimcb and hr

  

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (MIBMiK)

poszukuje

specjalisty/ki ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych

MIBMiK jest nowoczesnym, wiodącym instytutem badawczym w Polsce. Jednym z jego atutów jest sprawna administracja, wspierająca naukowców na każdym etapie kariery i na różnych polach działalności. Dział Grantów wspiera naukowców w ubieganiu się, wdrażaniu i skutecznym realizowaniu innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych finansowanych ze źródeł zewnętrznych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Do swojej pracy podchodzimy z zaangażowaniem, poczuciem odpowiedzialności i w duchu współpracy. Jeśli masz podobne podejście w życiu zawodowym i chciałbyś dołączyć do zespołu naszego Działu Grantów, zapraszamy do składania aplikacji. Dowiedz się więcej o MIBMiK na www.iimcb.gov.pl

 

Specjalist/ka ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych będzie odpowiedzialny/a za:

-   monitorowanie otwartych naborów wniosków

- zdobywanie i przekazywanie wiedzy na temat zasad programów finansowania zainteresowanym naukowcom

- kompleksowe zarządzanie administracyjne, formalne i finansowe grantami od złożenia wniosku do realizacji projektu

- utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami instytucji finansujących w zakresie zarządzanych projektów

- archiwizowanie wszelkiej istotnej dokumentacji, aktualizowanie i zarządzanie bazami danych projektów

- współpraca z naukowcami i wewnętrznymi jednostkami administracyjnymi.

 

Poszukujemy osoby, która:

- czyta ze zrozumieniem, umiejętnie analizuje, a także w zrozumiały i syntetyczny sposób potrafi streścić zawiłe treści z regulaminów konkursów, aktów prawnych, innej dokumentacji projektowej

- przywiązuje wagę do szczegółów, jest skrupulatna i dobrze zorganizowana

- lubi pracę z Excelem i biegle posługuje się pakietem Microsoft Office

- posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie zarówno w języku polskim, jak i angielskim (min. B1, znajomość jęz. angielskiego weryfikowana podczas rekrutacji)

- potrafi pracować samodzielnie po odbyciu wstępnego szkolenia i wykazywać inicjatywę w wykonywaniu wszystkich obowiązków.

 

Dodatkowym atutem będzie:

- doświadczenie w zarządzaniu projektami finansowanymi ze źródeł zewnętrznych (np. Narodowe Centrum Nauki, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, Programy Ramowe UE)

- doświadczenie w pracy w środowisku naukowym

- wykształcenie w dziedzinie biologii lub pokrewnych dyscyplinach

- rozumienie zagadnień związanych z prawami własności intelektualnej i transferem technologii

 

Oferujemy:

- inspirującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym i wspierającym zespole oraz możliwość współpracy ze światowej klasy naukowcami

- międzynarodowe środowisko (angielski jest oficjalnym językiem pracy)

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia

- pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia z funduszu socjalnego (współfinansowanie karta multisport, bonusy świąteczne i wakacyjne, premia roczna)

- poszanowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

- elastyczne godziny pracy.

 

Wynagrodzenie: 6000-6700 brutto w zależności od doświadczenia kandydata

 

Tryb pracy: hybrydowy (50/50% stacjonarnie/zdalnie)

Miejsce pracy: Ul. Księcia Trojdena, 02-109 Warszawa

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aplikowania do naszego zespołu, poprzez przesłanie CV i listu motywacyjnego, z opisem doświadczenia zawodowego oraz motywacji do dołączenia do nas, drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 września 2022 r.

W temacie wiadomości należy wpisać "Specjalista do GO oraz swoje imię i nazwisko".

 

Prosimy również o zawarcie formuły: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, ul. Księcia Trojdena 4, 02-109 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.” Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Pełna informacja dostępna jest pod linkiem https://www.iimcb.gov.pl/pl/information-clause.

 

 

Start pracy od 15 października 2022 lub później. Instytut zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów.

Sugerowana forma interview: na miejscu, w siedzibie MIBMiK.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. poniedziałek, 24 październik 2022 14:47 Administrator
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 24 październik 2022 14:48 Administrator
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 24 październik 2022 14:49 Administrator
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 24 październik 2022 14:50 Administrator
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 24 październik 2022 14:51 Administrator
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 24 październik 2022 14:55 Administrator
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 24 październik 2022 14:55 Administrator